Sesje Ślubne

Sesje Ślubne pomogą Państwu zarejestrować te najważniejsze chwile dla siebie i przyszłych pokoleń. Wykonujemy pełen zakres usług związanych ze ślubem i Weselem.

 Posiadamy sprzęt i umiejętności pozwalające sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Sami wywołujemy zdjęcia co pozwala na najlepszą kontrolę nad jakością usług.

Sesja zdjęciowa to nieodłączny element naszej oferty Ślubnej. W zależności od wybranego pakietu, mogą Państwo mieć możliwość zarejestrowania tych pięknych chwil w szerokim zakresie, któy może zawierać materiały zarówno foto jak i video, sesję przed ślubem (sesję narzeczeńską), jak i mini sesję podczas całej uroczystości. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.

Sesje Ślubne mogą zaoferować Państwu takie dodatkowe usługi jak video z drona podczas wyjścia z kościoła i wejścia na salę weselną, pamiątkowe albumy, obsługę video, sesje w studio i w plenerze aby stworzyć wyjątkowe pamiątki dla rodziców, zdjęcia XXL czy obrazy na płótnie.

Oferujemy doskonałą relację jakości do ceny. Istniejemy na rynku od 2018 i oferujemy swoje usługi w województwie mazowieckim. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o wypełnienie formularza, do którego link znajduje się poniżej.